Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MADALYONUN ÖTEKİ YÜZÜ ( 3 )
images?q=tbn:ANd9GcSK7g4nCW9je8YdvK1zJYi...xuK95FEtF-
BİRİCİK TONGUÇ

16.0.2017
MADALYONUN ÖTEKİ YÜZÜ ( 3 )

Yüregim mezarlık..
…içinde ben mahkum…!
Şöyle dönüpte arkama baktığımda , bir arpa boyu yol gitmişim… Sanki hiç gitmemişim… Sanki hep varmışım…Sanki hep buradaymışım gibi…İnsan biriktirdiğimi sanmışım… Dost biriktirdiğimi sanki… 
Epey detay vererek , yazıp paylaşmış olduğum iki yazıma da gereken cevapları hala alamamış olduğumu düşünüyorum. Oysa o kadar iyi biliyorum ki asıl o muhatapların ve onların çanak yalayıcısı gammazların inlerinde ki çakallar gibi fırsat kolladıklarını hissediyorum… Sadece beni gençliğimden beri tanıyan birkaç özel arkadaşımın dışında hala o yazılarımın altına gelipte yorum yapmalarını beklediğim abiler , ablalar , bir tek kare resim alabilmek için yüzlerce kilometre kat ederek yanıma gelenler… Neredesiniz yahu ??? Ne bayram , ne kandil bilip , hal hatır sormadan kıldığınız 5 vakit namazla göstermelik Müslüman olmanın ötesine geçemeyeceksiniz bilin bari… En ufak bir sıkıntılarında beni kendilerine can siperane kardeş bilip , dost bilip , aman Biricik şöyle bir paylaşım yaptım yorumunu bekliyorum diye özelden ricacı olanlar nerdesiniz ? 
Gerek benim arkadaşlarım , gerekse rahmetli babamın arkadaşları bu lafım size !!! Benim yazılarımı okuduğunuzda hiç mi burnunuzun direği sızlamadı ? Ya sizler bu kadar mı korkuyorsunuz… Ya sizler kimden bu kadar korkuyorsunuz ? Zamanında İ.M.Ç de dönen dolapları , gerek yapımcı olarak , gerek eser sahibi olarak , gerek okuyucu olarak , sizler benden daha iyi biliyorsunuz … Bu kadar mı zor bana bana el vermek , omuz vermek ? 
Allah , Kuran , Namaz deyince ahkam kesen sizler hiç elinizi vicdanınıza koyupta ‘‘ Yahu bu kadın haklı gelin birlik olalım bu kadını hak ettiği yere getirelim ’’ demiyorsunuz ? Bütün bu manevi çırpınışlarım içerisinde ben çok yakın bir gelecekte bir basın toplantısı yapma kararı aldım… Ve hiçbir yazımda hatta özel sohbetlerimde dahi adlarını zikretmediğim bütün bu şahısların bu toplantıda ilgili belgeleri ile açıklama yapmaya karar verdim… Şu saate kadar aman adına zarar gelmesin aman töhmet altında kalmasın diyerek imtina ettiğim kişiler SİZE SÖYLÜYORUM !!! 
Hangi bir zaman sizlere saygıda , sevgide kusur ettim ? Hangi bir zaman karşınızda bacak bacak üstüne atarak oturdum ? Birkaç sene önce açtığım mahkemede ‘‘ aman BİRİCİK bizi bu işlere karıştırma ’’ diyen yine sizlerdiniz ama Allah o kadar büyük ki bana şahitlik yapmamak için kırk takla atan bazı Zat-ı Zevatlar bu gün benimle aynı duruma düşmüşler orada burada ana avrat sövüyorlarmış ALLAH VAR KARDEŞİM ALLAH VAR !!! Hani derler ya Ateistin ,ateisliği uçağın düşme moduna kadar … Bu yazdılklarım asla aba altından sopa göstermek veya tehdit değildir olamazda …

Ben sadece hak savaşındayım, hak talebindeyim . Hiçbir insan bu kadar göz ardı edilemez , idam mahkumlarına bile son arzusu sorulur ( biz böyle biliriz ) Bir insan nasıl bir suç işlemiş olabilir ki , bu kadar üstü örtülmeye çalışılır , bu kadar yok sayılır , bu kadar dışlanır… 
Bunlar benim kulağıma geliyor ve ben bunları yazdığım halde hala karşımda muhatap bulamıyorum oysa beni bulmak bana ulaşmak o kadar kolay ki … Yanınızdayım içinizdeyim yahu… telefonun öteki ucunda ben varım …yani sizleri muhatap olarak bulabilmem için medyayı ayağa kaldırıp gündem mi yaratmam gerekiyor? Hala rant peşindesiniz …hepimizin gideceği aynı toprak parçası…

Saygılarımla…
BİRİCİK

j8AWXJ.png
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi